Plan zajęć grupowych

Plan zajęć grupowych w PSM I st.

ROK SZKOLNY2020/2021

Cykl 6-letni

Klasa I cyklu 6-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

13.30-14.15

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

RYTMIKA

s. 15

 

 

13.30-15.05

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

RYTMIKA

s. 15

 

 

 

 

Klasa IIa cyklu 6-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 

13.50-15.00

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

RYTMIKA

s. 15

 

 

13.50-15.00

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

RYTMIKA

s. 15

 

 

 

Klasa IIb cyklu 6-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

Piątek

14.30-15.40

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

RYTMIKA

s. 15

 

 

15.15-16.25

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

RYTMIKA

s. 15

 

 

 

 

Klasa III cyklu 6-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

Piątek

15.50-16.35

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 15

 

 

 

 

16.40-17.25

RYTMIKA

s. 15

16.35-17.20

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 15

 

 

 

 

Klasa IV cyklu 6-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 

14.20-15.05

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

 

15.30-16.30

CHÓR

s. 13

14.20-15.05

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

15.10.15.55

AUDYCJE MUZYCZNE

s. 20

 

16.00-17.00

CHÓR

s. 13

 

 

 

 

 

 

 

Klasa V cyklu 6-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

16.35-17.20

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

16.00-17.00

CHÓR

s. 13

 

15.30-16.30

CHÓR

s. 13

 

 

 

17.30-18.15

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

18.20-19.05

AUDYCJE MUZYCZNE

s. 20

 

 

 

 

 

 

 

Klasa VI cyklu 6-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

Piątek

17.30-18.15

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

16.00-17.00

CHÓR

s. 13

 

15.30-16.30

CHÓR

s. 13

 

18.20-19.05

AUDYCJE MUZYCZNE

s. 20

16.35-17.20

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

 

 

 

 

Cykl 4-letni

Klasa I cyklu 4-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

15.40-16.25

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

 

 

15.40-16.25

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

 

 

 

 

Klasa II cyklu 4-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 

15.10-15.55

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 15

 

15.30-16.30

CHÓR

s. 13

15.15-16.00

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

16.00-17.00

CHÓR

s. 13

 

17.05-17.50

AUDYCJE MUZYCZNE

s. 20

 

 

 

 

 

 

 

Klasa III cyklu 4-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

 

16.00-17.00

CHÓR

s. 13

 

15.30-16.30

CHÓR

s. 13

16.10-16.55

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

 

17.00-17.45

AUDYCJE MUZYCZNE

s. 20

18.00-18.45

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

 

 

 

 

 

 

 

Klasa IV cyklu 4-letniego

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

17.30-18.15

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20

16.00-17.00

CHÓR

s. 13

 

15.30-16.30

CHÓR

s. 13

 

18.20-19.05

AUDYCJE MUZYCZNE

s. 20

16.35-17.20

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

s. 20