Pasowanie na ucznia klasy I

Podczas koncertu "Mistrz i uczeń" , miało miejsce pasowanie, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie przyjęci do klasy I cyklu sześcioletniego i czteroletniego.

Większość uczniów klasy I wzięło udział w koncercie "mistrz i uczeń " wykonując wraz ze swoim Mistrzem pierwsze, przygotowane na tą uroczystośc utwory. Cieszymy sie że w tak krótkim czasie jaki minął od początku roku szkolego, nasi nowi adepci gry na instrumencie opanowali juz tak wiele - nie tylko poznanie swojego instrumentu, wykonanie na nim pierwszych dzwięków, ale takze opanowanie pierwszych kroków umiejetności zachowania sie na scenie, co nie jest takie proste. Gratulujemy serdecznie, a choc nie wszyscy uczniowie klasy I mogli wystapic w tym akurat koncercie, na pewno jeszcze nie raz usłyszymy ich przy innej okazji.

Po koncercie, poprzedzone wspaniałymi fanfarami trąbek nastapiło uroczyste pasowanie na ucznia klasy I a wszyscy uczniowie otrzymali pamiatkowy kolorowy ołówk z nadrukiem muzycznym.