Koncerty klasowe

Miesiąc kwiecień i maj to czas koncertów klasowych, w których uczniowie wszystkich instrumentów ogrywają swój repertuar, sprawdzając swój poziom umiejętności.

I tak 17 kwietnia wystąpili w sali koncertowej uczniowie klasy fortepianu pani Katarzyny Gałczyńskiej wraz z uczniami klasy saksofonu pana Łukasza Koteckiego. 23 kwietnia natomiast - uczniowie klasy fletu pani Bożeny Adamskiej i trąbki pana Jana Ostapowicza. W maju cykl koncertów rozpoczęła klasa gitary pana Witolda Kozakowskiego a nastepnie 17 maja popisywali się swoimi umiejętnościami uczniowie klasy fortepianu pani Elżbiety Malinowskiej oraz klasy skrzypiec pani Krystyny Ślęzak i pani Joanny Tulińskiej-Ładomirskiej. Jest to jeden ze sposobów - zresztą bardzo ważny - przygotowywania swojego programu na przesuchania końcoworoczne, oswajania się ze sceną, rozwijania swoich umiejętności artystycznych. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia na zbliżających się egzaminach!