ROK SZKOLNY 2011/12

Sukcesy uczniów w konkursach, przesłuchaniach i festiwalach w roku szkolnym 2011/2012

 

I. KLASA GITARY

Uczniowie pana Witolda Kozakowskiego

   1. - Adam Jankowski kl. IV  c.6

- XI Międzyszkolny Konkurs na Miniaturę w Lubaniu – I miejsce

- XIV Dolnośląski Konkurs Gitarowy „GITARIADA” w Kłodzku – wyróżnienie + pozaregulaminowa nagroda Jakuba Szulca Posła RP dla najlepszego gitarzysty ziemi kłodzkiej

- XV Międzynarodowy Konkurs Gitarowy w Trzęsaczu – III miejsce

- Seminarium Gitarowe w Białej Podlaskiej – udział w warsztatach

- VI Letnie Warsztaty Gitarowe w Jedlinie Zdroju – udział w warsztatach

   2. -  Eksperymentalny Zespół Gitarowy

(złożony ze wszystkich uczniów klasy gitary W. Kozakowskiego)- Dolnośląski Konkurs Gitarowy „GITARIADA” w Kłodzku – III miejsce

   3. - Duo Extra Klasa (Katarzyna Rychlicka i Adam Jankowski) - XXI Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych – III miejsce

 

II. KLASA AKORDONU-      nauczyciel Arkadiusz Gembara

- Maciej Olczak kl. III c.6 Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Kluczborku – V miejsce

 

III. KLASA SKRZYPIEC - nauczyciel Anna Krupa

  - Udział Julii Małek, Oliwii Białej, Antoniny Bielskiej, Natalii Wajdy w Regionalnych Prezentacjach Skrzypków w Wałbrzychu


IV. KLASA FLETU - nauczyciel Bożena Adamska

1. - zakwalifikowanie się i udział kwartetu fletowego w składzie: Krystyna Zasępa, Alicja Grelak, Jagoda Dereń, Aniela Dobecka w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA Zespołów

Kameralnych Szkół Muzycznych I st. w Warszawie

2.-- XXI Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych  - w.w. kwartet fletowy  - wyróżnienie

 

 

 

V. KLASA FORTEPIANU -  nauczyciel Elżbieta Malinowska

 - VII Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów w Świdnicy – Konstancja Kuczerwyróżnienie

                                       

  - nauczyciel Angelika Rembowiecka

 - VII Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów w Świdnicy – Karolina Dereń   I miejsce

 - Forum Mlodzych Pianistów w Poznaniu  Jakub Filawyróżnienie

- XXI Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych - Jakub Fila i Julian Zięba - wyróznienie


VI. Chór i Dziewczęcy Zespół Wokalny  - nauczyciel Renata Fiałkowska-Duma

 --Międzynarodowy Festiwal Chórów w Ohrid  w Macedonii III miejsce