ROK SZKOLNY 2013/14

•  DUO EXTRA KLASA Katarzyna Rychlicka, Adam Jankowski uczniowie p. Witolda Kozakowskiego 10 października 2013 r.

wzięli udział w koncercie inauguracyjnym XVI Wrocławskiego Festiwalu Gitarowego w Ratuszu we Wrocławiu.

• Adam Jankowski uczeń klasy gitary p. Witolda Kozakowskiego otrzymał WYRÓŻNIENIE

w II Konkursie Gitary Klasycznej w Namysłowie dniu 27 listopada b.r.

• W sobotę 12 kwietnia 2014 roku w Szkole Muzycznej I st. w Lubaniu odbył się XII Międzyszkolny Konkurs na Miniaturę Muzyczną. W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie szkół muzycznych z województwa dolnośląskiego i opolskiego. Hanna Kapuszyńska (konkursowa grupa I), Katarzyna Rychlicka (grupa III), Adam Jankowski (grupa III) – wszyscy z klasy gitary Witolda Kozakowskiego otrzymali I miejsca.

• Już po raz szósty gościli w Oleśnicy najmłodsi uczniowie szkół muzycznych I stopnia, uczestnicy VI Turnieju Młodych Akordeonistów. Uczeń pana Arkadiusz Gembary - Jakub Barycz zajął III miejsce

• XXIII Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I st. :

I miejsce – duet fortepianowy: Karolina Dereń i Emilia Jakubowska, naucz. Elżbieta     Malinowska oraz Angelika Rembowiecka

III miejsce – duet fortepianowy: Julia Szymszon i Konstancja Kuczer, naucz. Elżbieta Malinowska

wyróżnienie – duet gitarowy: Katarzyna Rychlicka i Adam Jankowsk,i naucz. Witold Kozakowski

wyróżnienie – trio akordeonowe: Mateusz Grzyb, Maciej Olczak i Patryk Nyklewicz, naucz. Arkadiusz Gembara

• Julia Szymszon z klasy fortepianu Elżbiety Malinowskiej zdobyła WYRÓZNIENIE w XV Legnickim Konkursie Pianistycznym Szkół Muzycznych I stopnia.