ROK SZKOLNY 2015/16

•   Emilia Jakubowska uczennica E.Malinowskiej orazi Karolina Dereń uczennica A.Rembowieckiej -  wyróznienie w XXV Bystrzyckim Konkursie Zespołów Kameralnych.
  • Hanna Jakubowska uczennica E. Malinowskiej oraz Maja Sawicka uczennica PSM I st. w Klodzku - wyróżnienie I st. w II kategorii w XVI Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych szkół muzycznych I st. w Jeleniej Górze
  • VII Turniej Młodych Akordeonistów w Oleśnicy, uczniowie A.Gembary:

- Franciszek Hyrczyk - wyróżnienie (PSM I stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej,

- Emil Sienkiewicz - III miejsce

- Akordeonowy Turniej Hrabstwa Kłodzkiego - Jakuba Barycz wyróżnienie

• W ramach III Ogólnopolskiego Kolędowego Konkursu Gitarowego w Bystrzycy Kłodzkiej (16 stycznia 2016 r.) wyróżnienia otrzymały następujące   zespoły:

- Zespół gitarowy "Nasza klasa" (wszyscy uczniowie klasy gitary Witolda Kozakowskiego oraz duet gitarowy "MICRO DUO" (H. Kapuszyńska, M.Furtek)
  • W XXV Bystrzyckim Konkursie Zespołów Kameralnych duet MICRO DUO zdobył III miejsce (22-23 kwietnia 2016)