Plan lekcji I st.

 

 

 

 

Plan zajęć grupowych w PSM I st.

ROK SZKOLNY 2021/2022

CYKL SZEŚCIOLETNI

Klasa I a

Poniedziałek

14.45-15.55

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Nauczyciel:

Renata Fiałkowska-Duma

Sala 15

Czwartek

14.45-15.55

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Nauczyciel:

Renata Fiałkowska-Duma

Sala 15

 

Klasa I b

Wtorek

13.30-14.40

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Nauczyciel:

Aleksandra Tarchała

Sala 15

Piątek

13.30-14.40

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Nauczyciel:

Aleksandra Tarchała

Sala 15

 

Klasa II

Poniedziałek

13.30-14.40

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Nauczyciel:

Renata Fiałkowska-Duma

Sala 15

Czwartek

13.30-14.40

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Nauczyciel:

Renata Fiałkowska-Duma

Sala 15

 

Klasa III a

Poniedziałek

16.00-17.30

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Nauczyciel:

Renata Fiałkowska-Duma

Sala 15

Środa

14.15-15.00

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Nauczyciel:

Renata Fiałkowska-Duma

Sala 15

 

Klasa III b

Wtorek

14.50-16.00

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Nauczyciel:

Aleksandra Tarchała

Sala 15

Czwartek

16.00-17.10

Kształcenie słuchu

Rytmika

Nauczyciel:

Aleksandra Tarchała

Sala 15

 

Klasa IV

Wtorek

15.20-16.05

 

 

16.10-16.55

 

Audycje muzyczne

 

 

Kształcenie słuchu

Nauczyciel:

Barbara Prasał

 

Nauczyciel:

Aleksandra Tarchała

 

Sala 20

 

 

Sala 15

Czwartek

17.15-18.00

Kształcenie słuchu

 

Nauczyciel:

Aleksandra Tarchała

 

Sala 15

 

Klasa V

Wtorek

16.10-16.55

 

 

Kształcenie słuchu

 

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

 

Sala 20

Czwartek

14.50-15.35

 

 

15.40-16.25

Kształcenie słuchu

 

 

Audycje muzyczne

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

Sala 20

 

Klasa VI

Poniedziałek

15.40-16.25

 

 

16.30-17.15

Kształcenie słuchu

 

 

Audycje muzyczne

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

 

Sala 20

Środa

16.00-16.45

Kształcenie słuchu

 

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

Sala 20

CYKL CZTEROLETNI

Klasa I

Wtorek

17.00-17.45

 

 

Kształcenie słuchu

 

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

 

Sala 20

Czwartek

16.30-17.15

Kształcenie słuchu

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

Sala 20

Klasa II

Poniedziałek

17.20-18.05

 

 

18.10-18.55

Kształcenie słuchu

 

 

Audycje muzyczne

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

 

Sala 20

Środa

16.50-17.35

Kształcenie słuchu

 

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

Sala 20

 

Klasa III

Wtorek

18.10-18.55

 

Kształcenie słuchu

 

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

 

Sala 20

Czwartek

17.20-18.05

 

 

18.10-18.55

Kształcenie słuchu

 

 

Audycje muzyczne

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

Sala 20

 

Klasa IV

Poniedziałek

15.40-16.25

 

 

16.30-17.15

Kształcenie słuchu

 

 

Audycje muzyczne

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

 

Sala 20

Środa

16.00-16.45

Kształcenie słuchu

 

 

Nauczyciel:

Barbara Prasał

Sala 20

 

 

CHÓR

Wtorek

17.00-18.00

 

Klasy:

III b/6, IV/6, V/6, III/4

 

Środa

15.05-16.05

 

Klasy:

III a/6, VI/6, II/4, IV/4