AKTUALNOŚCI

RUSZYŁA REKRUTACJA DO PSM I i II ST. W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

Szanowni Państwo.

Czy zastanawialiście się nad edukacją waszych pociech? Czy chcielibyście, żeby Wasze dziecko, które przejawia zdolności muzyczne edukowało się w tym kierunku? To jest ten moment, żeby podjąć decyzję. Ta szkoła jest dla Was. Czekają na ciebie, koncerty, konkursy muzyczne, nawiązanie nowych znajomości z Waszymi rówieśnikami, miła i przyjemna atmosfera. W szkole muzycznej odbywają się zajęcia grupowe, np.: kształcenie słuchu, rytmika, zajęcia indywidualne z nauczycielem instrumentu lub śpiewu.

Jeśli nie wiesz, na jakim instrumencie chcesz grać, przyjdź na lekcje otwarte, po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem. Twoje wątpliwości może też rozwiać prezentacja klas w menu klasy i wydziały lub obejrzyj filmik rekrutacyjny. Jeśli chcesz nauczyć się pięknie śpiewać, zapraszamy do menu: wydział wokalny, chór i zespół wokalny, a jeśli chcesz nauczyć się grać na jakimś instrumencie, zapraszamy do menu klasy instrumentów. A jeśli jesteś już zdecydowanym, wypełnij kwestionariusz, który znajduje się w menu rekrutacja

PSM I i II st. jest to szkoła o dużym prestiżu społecznym, w tej elitarnej szkole uczy się dzieci i młodzież pod kierunkiem  wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, z dużym doświadczeniem pedagogicznym, w której wykształciły się pokolenia zawodowych muzyków, którzy obecnie są wizytówką tego miasta. 

Co więcej, ta szkoła jest Państwowa i nie musisz się martwić opłatami jak w prywatnych placówkach artystycznych.

Jeśli chcesz do nich dołączyć, nie zwlekaj. Więcej informacji w sekretariacie szkoły tel.74 811 03 49, messenger: https://www.facebook.com/bystrzycamuzyczna.

Ciekawostka !!!

 Amerykańscy naukowcy odkryli, że mózg osób pobierających lekcje gry na instrumentach rozwijają się inaczej niż tych, które nie muzykują.Takie wnioski płyną z badań przeprowadzonych w Harvard Medical School. Jak się okazało, u maluchów pobierających lekcje gry doszło do bardziej intensywnego rozwoju części mózgu odpowiedzialnych za słyszenie oraz sprawność manualną. Muzykujące dzieci osiągały też lepsze wyniki w testach sprawdzających zdolności arytmetyczne. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FILM O SZKOLE MUZYCZNEJ W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ. 

 

 

 

 

 

Artykuły